قوانین

تمامی فعالیت‌های تأمین مالی جمعی درهلث کراد به صورت برخط و از طریق وب‌سایت www.healthcrowd.ir انجام می‌شود. همچنین تمامی تعاملات هلث کراد با مخاطبانش به صورت الکترونیکی صورت می‌گیرد. لذا، کلیه‌ ایمیل‌های ارسالی به و واصله از ایمیل رسمی هلث کراد دارای اعتبار رسمی هستند.

هلث کراد در تأمین وجوه برای اجرای پروژه‌ها از سیاست »همه یا هیچ« بهره می‌برد. طبق این سیاست، در صورتی که در پایان زمان تعریف شده برای تأمین وجوه، مبلغ مورد نیاز اجرای پروژه به صورت کامل یا بالاتر از مقدار تعیین شده تأمین شده باشد، این وجوه در اختیار مجری قرار داده می‌شود. در غیر این‌صورت، پروژه لغو می‌گردد و مبالغ پرداخت شده توسط حامیان به آنها برگشت داده می‌شود.
منبع درآمدی تأمین هزینه‌های هلث کراد دریافت کمیسیون از پروژه‌های موفق در تأمین وجوه است. در هلث کراد ، پروژه‌های ناموفق هزینه‌ای بابت استفاده از خدمات پرداخت نخواهند کرد.
برای رسیدن به اهداف خود، هلث کراد مجاز است ‌از تبلیغات اینترنتی، ایمیلی و تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های چاپی استفاده کند.
فعالیت‌ها و پروژه‌های هلث کراد با قوانین و سیاست‌های جمهوری اسلامی ایران تطابق کامل دارند.
هلث کراد مجاز است در صورت تخلف از قوانین سایت، عضویت کاربران را ملغی نماید.
هلث کراد مجوز اقدام قانونی علیه هر گونه تقلب یا پنهان‌کاری را در هر زمانی که کشف شود، برای خود محفوظ می‌داند.

پروژه‌ها
هدف، هزینه و زمان‌بندی اجرای تمامی پروژه‌های هلث کراد به صورت دقیق مشخص هستند.
حداکثر مقدار تأمین مالی جمعی برای هر پروژه ۵۰ میلیارد ریال است.
هلث کراد مجاز است به پروژه‌هایی که مخالف دستورالعمل‌های آن هستند، مجوز انتشار ندهد، یا در هر زمانی که صلاح بداند، در این خصوص اعمال نظر نماید.
هلث کراد محدودیتی در تعریف و معرفی پروژه‌هایی که طبق دستورالعمل‌های آن تعریف شده باشند، اعمال نمی‌کند.
تأمین هزینه‌های اجرای یک پروژه مشخص از چند راه مختلف به صورت هم‌زمان مجاز نیست. به ویژه هیچ پروژه تعریف شده در هلث کراد مجاز به تأمین مالی از طریق سایر پلتفرم‌های تأمین مالی جمعی نیست.
پس از انتشار یک پروژه در پلتفرم، امکان هیچ‌گونه تغییری در زمان‌بندی و افزایش مبلغ آن وجود ندارد. تنها در صورت بروز شرایط استثنایی، هلث کراد مجاز است در صورت وجود دلیل موجه، پروژه‌های منتشر شده را به‌روز نماید.
هلث کراد مجاز است برای کاهش ریسک اجرای پروژه‌ها، وجوه جمع‌آوری شده را به صورت مرحله‌ای و مطابق با برنامه فازبندی ارائه شده، به مجری ‌پرداخت کند.
مجری موظف است پس از دریافت وجوه تأمین شده برای پروژه‌اش، بلافاصله اجرای آن را طبق برنامه اعلامی در تعریف پروژه‌اش شروع کند.
مجری در طی اجرای پروژه موظف است‌ گزارش پیشرفت پروژه را در بازه‌های زمانی منظم ارائه کند و پس از پایان اجرای پروژه، طی دو هفته گزارش نهایی اجرای پروژه را در اختیار هلث کراد بگذارد.
هلث کراد در شرایط زیر مجاز به لغو یا متوقف کردن پروژه است: انحلال، عدم توانایی در معرفی پروژه یا انجام تعهدات اساسی قرارداد یا درخواست مقامات ذی‌صلاح.
در صورت کشف مغایرت یا تخلف از شرایط لازم برای مجری و پروژه، هلث کراد مجاز به تعلیق به مدت محدود یا ناتمام گذاشتن پروژه است.
پرداخت وجوه جمع‌آوری‌شده به مجریان پروژه‌ها فقط از طریق پرداخت به‌ حساب بانکی به نام وی یا نماینده قانونی‌اش صورت می‌پذیرد.

حمایت مالی کنید

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کمک های خیرخواهانه با ما، در “تماس باشید” . شماره تماس: ۰۹۱۴۵۵۱۸۲۶۶