جزئیات وبلاگ

از پروژه های حوزه سلامت حمایت کنید

تامین مالی جمعی چیست ؟

تامین مالی جمعی چیست ؟

این شیوه در سال های بعد نیز توسط بسیاری از پلت فرم های تأمین مالی دنبال شد. تامین مالی جمعی در ایالات متحده زمانی به محبوبیت رسید که برایان کاملیو- موسیقی دان و برنامه نویس اهل بوستون،پلتفرم تامین مالی جمعی آنلاین را در سال ۲۰۰۳ راه اندازی کرد.برای رشد کسب و کارهای کوچک، گاهی اوقات مجبور به قرض گرفتن می باشید. متأسفانه کسب و کارهای کوچک اغلب شرایط لازم برای دریافت وام از بانک ها و مؤسسات مالی بزرگتر را ندارند. این به معنای نداشتن شانس نیست.

در سال های اخیر کارآفرینان برای تامین سرمایه هدف خود، تامین مالی جمعی را جایگزین دریافت وام به شیوه سنتی کرده اند. کرادفاندینگ به فرآیند جمع آوری پول و تامین سرمایه یک پروژه یا محصول بصورت آنلاین بصورت اندک گفته می شود .

تامین مالی جمعی یک راه جدید تأمین سرمایه برای پروژه های جدید و طرح های نوآورانه و کسب و کارهای کوچک است که اغلب برای شرکت های استارت آپ مورد استفاده قرار می گیرد .

در سالهای اخیر تامین مالی جمعی (کرادفاندینگ) یک منبع جایگزین ارزشمند برای سرمایه گذارانی است که بدنبال تامین مالی خارجی می باشند. این یک پدیده در حال ظهور بعنوان یک مکانیسم مالی جدید در کنار روشهای سرمایه گذاری سنتی پدیدار شده است و کارآفرینان و سازندگانی از این طریق می توانند ایده های خود را در صورت عدم وجود منابع مالی سنتی از قبیل بانک ها و صندوق های تامین سرمایه، اجرا و پیاده سازی کنند .

تامین مالی جمعی بعنوان یک “فراخوان عمومی” اساساً از طریق اینترنت برای تأمین منابع مالی در قالب کمک های مالی یا در ازای برخی پاداش ها و یا بصورت سهام، بمنظور حمایت از ایده ها و طرح ها برای مقاصد خاص تعریف می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *